Tradice

Naše rodina se věnuje pěstování a prodeji zeleniny a obilí již 20 let. Navázala tak na rodinnou tradici zemědělství rodu Jakubců v obci Nedomice a okolí, jejíž počátky sahají až do první poloviny 20. století. Následovalo dlouhé přerušení činnosti v důsledku státního zabavení majetku, ale po revoluci rodiče Jiří a Blanka rodinné zemědělství obnovili.

 

 

V současnosti obděláváme půdu o přibližné rozloze 50ha. Dlouhodobě ověřenými postupy získáváme vysoce kvalitní plodiny a nebojíme se ani moderních inovací. Naším trvalým zájmem a cílem je nabízet svým zákazníkům kvalitní a cenově dostupné produkty, ale také stále zlepšovat a rozšiřovat své služby i sortiment. Pěstujeme tradiční druhy zeleniny a bylin, ale podle aktuálních trendů rozšiřujeme nabídku i o druhy nové či gastronomií znovu objevené.

Zaměřujeme se na pěstování šetrným způsobem, nepoužíváme škodlivá chemická hnojiva. Vlastníme značku IPZ (Integrovaný systém Produkce Zeleniny).

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.
 
Lenka a Milan Jakubcovi

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení