Dovolujeme si vás informovat o předpokládaných letních termínech rozvozů zeleniny do Roztok, Libčic a Prahy. 9. 7., 23. 7., 13. 8., 27. 8 tyto termíny nejsou závazné a bude záležet na počtu objednávek. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.

Tradice

Naše rodina se věnuje pěstování a prodeji zeleniny již 30 let. Navázala tak na rodinnou tradici zemědělství rodu Jakubců v obci Nedomice a okolí, jejíž počátky sahají až do první poloviny 20. století. Následovalo dlouhé přerušení činnosti v důsledku státního zabavení majetku, ale po revoluci rodiče Jiří a Blanka rodinné zemědělství obnovili.

Kdo se tedy podílí na tom, že si můžete koupit čerstvou zeleninu z Polabí?

Kromě Blanky a Jirky je to jejich prostřední syn Milan. Jako jediný pokračuje ve farmaření. Už jako malý kluk měl sen stát se zemědělcem a to se mu povedlo. Nyní se s jeho ženou Lenkou starají o část pozemků. Nyní vyrůstá další generace. O nich si můžete přečíst zde https://www.zdravizpole.cz/o-nas/nova-generace-jakubcu/.

 V současnosti obděláváme půdu o přibližné rozloze 50 ha. Pěstujeme tradiční druhy zeleniny a bylin, ale podle aktuálních trendů rozšiřujeme nabídku i o druhy nové či gastronomií znovu objevené.

Zaměřujeme se na pěstování šetrným způsobem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. 
 
Jakubcovi