Dovolujeme si vás informovat o předpokládaných letních termínech rozvozů zeleniny do Roztok, Libčic a Prahy. 9. 7., 23. 7., 13. 8., 27. 8 tyto termíny nejsou závazné a bude záležet na počtu objednávek. Děkujeme za pochopení a přejeme pěkné léto.
Tip

Zeleninová bedýnka velká

340 Kč / ks 303,57 Kč bez DPH
Skladem

Velká zeleninová bedýnka je směs čerstvé zeleniny a bylinek. Obsahuje sezónní zeleninu a pravidelně její obsah měníme. Množství zeleniny vám vystačí na celý týden.

Aktuální složení bedýnky: brambory, cibule, mrkev, červená řepa, celer s natí, salát, okurka, svazek mangoldu, a svazek bylinek.

Z této velké zeleninové bedýnky uvaříte skvělé jídlo na celý týden. Inspirovat se můžete i recepty, které si doma sami vaříme a jsou vyzkoušené.

Zeleninové bedýnky Vám připravujeme zásadně s kvalitní zeleninou, zaručeně česká- pocházející především z Polabské nížiny a vždy sezónní. Jejich složení se tedy s ročními obdobími mění. Složení bedýnky se může měnit a není závazné.

Hmotnost velké zeleninové bedýnky je přibližně 7 kg.

Je pro vás tato zeleninová bedýnka příliš velká? Vyzkoušejte menší variantu https://www.zdravizpole.cz/zeleninovebedynky/bedynkamala/.

Fotografie je ilustrační.

Země původu: Česká republika