Vážení zákazníci, využijte dopravu Zásilkovnou i pro malé, dětské a keto zeleninové bedýnky a rozvoz zeleniny v neomezeném množství, až k vám domů.

Zpět do minulosti- naše řepa v televizi

Píše se rok 2017, je jaro a příroda opět po zimě ožívá. My se také pomalu chystáme začít novou sezónu. Pro nás je toto jaro nové a zvláštní. Zjišťujeme, že čekáme naše první miminko.

Ráno otvírám email a píšou nám z produkce České televize. Chtějí natočit díl o superpotravinách do pořadu Polopatě. Vybírají superpotravinu červenou řepu.

Jsem nadšená, protože jsem pár let po obhajobě své bakalářské práce, která se zabývala stárnutím buněk organismu. Jedním z důležitých faktorů při stárnutí je i potrava. Kvalitní potraviny můžou stárnutí zpomalit. Řepa je skutečný poklad v oblasti superpotravin.

Během pár dnů se máme nachystat na natáčení. Posílají pár otázek a začíná příprava. Milan vybírá místo na poli, kde se bude natáčet část o pěstování řepy.

Přišel den D a já jsem skutečně nervózní. Nachystala jsem šťávu z řepy a pomazánku. Přijíždí štáb a připravují se u nás v kuchyni. Natáčení proběhlo v klidu. Nejvíc se směji, když jeden člen štábu ochutnává šťávu z řepy a chutná mu. Jinak prý řepu nemá rád. Kombinace jablka, pomeranče a řepy je opravdu výborná.

Na to jak dopadlo celé natáčení se můžete podívat tady:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10658625776-polopate/217562220400014/

 

PS: A já? Já jsem řepu nemohla jíst celé těhotenství. Nějak jsem se jí během natáčení přejedla. Naštěstí se mi chuť na řepu zase vrátila.